Справа в тому, що у парку нещодавно здійснювали роботи з прокладання кабелів для освітлення алеї. Через те, що в місцях розкопок асфальтне покриття не відновили, а просто засипали гравієм, матерям із колясками важко проїхати.
– Завдяки найновітнішим технологіям вдалось реконструювати та усунути проблеми парку. Вже кілька місяців ніхто тут не шпортається, та й дітлахи можуть без проблем проїхатись на самокатах. Не забуваємо також про стан алей центрального парку міста! А як змінилось обіцяне освітлення! Про нові зелені насадження годі й говорити! Пишаємось, – іронічно висловилася Тетяна Турлай у соцмережах.
На підтвердження незадовільного стану доріжок жінка опублікувала декілька світлин. На них видно засипані гравієм траншеї, ями.
Керівник підрядної фірми Андрій Шалєєв, яка має виконувати ці роботи каже, що проблема єдина – фінансування.
– Єдина проблема – це фінансування. Ми навіть замовили потрібні матеріали, оплатили їх. Чекаємо лише, щоби міська рада виділила гроші. Бо ми не можемо за свої кошти завершити роботи, а потім бігати за міськрадою чи департаментом ЖКГ і просити, щоби нам повернули гроші, – каже підрядник.
Він зауважує, що в договорі не було передбачено фінансування на відновлення асфальтного покриття доріжок.
– Ми говорили вже про це з департаментом і будемо проводити ці роботи. Але надалі міській раді і департаменту потрібно бути уважними до такого, – підсумовує підрядник.
Для завершення робіт із заміни освітлення в парку Шевченка потрібно 2,4 мільйона гривень. Без завершення цих робіт відновити алеї в парку неможливо.
У парку планувалося встановити 145 нових опор та світильників із повною заміною підземних мереж. Загальна вартість робіт – близько чотирьох мільйонів, з яких 1,5 мільйона гривень була державна субвенція.
Торік державну субвенцію освоїли, а цього року мали виділити кошти з міського бюджету. Однак цього не зробили. За власні ж кошти підрядник завершувати роботи не хоче.
Ліліана Іонашку