DataLife Engine > Новини світу / новини > Ватажка бойовиків "ДНР" помітили на виході з адміністрації Путіна

Ватажка бойовиків "ДНР" помітили на виході з адміністрації Путіна

Ватажка бойовиків "ДНР" помітили на виході з адміністрації Путіна

Один з ватажків бойовиків окупованої частини Донецької області Денис Пушилін був помічений на виході з Адміністрації президента Росії Володимира Путіна.

Пушиліна зняли на відео активісти групи "Війна", які у четвер проводять під АП акцію на підтримку журналістів, побитих в Інгушетії.

Пушиліна наразі іменують "спікером" донецького "парламенту".

Крім того, Пушилін разом із одним з ватажків ОРЛО Дейнегою, запрошуються до переговорів Тристоронньої контактної групи у складі України, ОБСЄ і Росії.

Засідання Тристоронньої контактної групи відбудеться цієї п'ятниці. Наразі у Мінську працюють підгрупи.

Як відомо, Пушілін є людиною, підконтрольною помічнику президента РФ Владиславу Суркову.

Самого ж Суркова вважають куратором ватажків бойовиків на Донбасі.

Розвідка неодноразово повідомляла про те, що він приїжджав в Донецьк та Луганськ для зустрічей з ватажками і контролю.



Повернутися назад