Молодий буковинець » Новини світу » У США вирує ураган "Мілтон": жахливі наслідки "шторму століття"

У США вирує ураган "Мілтон": жахливі наслідки "шторму століття"

Новини світу
2 914
0


Понад 2200 авіарейсів скасовані у Сполучених Штатах Америки через ураган "Мілтон", який вирує у Флориді.

Про це повідомляє Голос Америки, пише molbuk.ua



Повідомляється про щонайменше 36 торнадо, а загалом оголошено 133 попередження про торнадо. Це найбільший показник у цьому штаті за один день.

Екстрена служба Флориди заявила, що співпрацює з компанією Uber, щоби забезпечити безкоштовні поїздки до та з укриттів, інформує видання ABC News.

Зафіксовані численні смертельні випадки в громаді пенсіонерів округу Сент-Люсі ймовірно унаслідок саме торнадо.

Зруйновані щонайменше 125 будинків. Понад 3 мільйони споживачів залишилися без електропостачання.

Флорида ще не оговталася від урагану "Гелен", який накрив штат 27 вересня. Він став одним із найпотужніших у Мексиканській затоці від 1851 року, обірвавши життя щонайменше 235 осіб у шести штатах. Але нове лихо, яке накрило узбережжя США, стало справжньою катастрофою. Фахівці кажуть, що ураган "Гелен" був лише "тривожним дзвіночком" порівняно з руйнівною стихією під назвою "Мілтон".

8 жовтня у Флориді почали готуватися до цього лиха. Очікувалося, що ураган "Мілтон" стане найпотужнішим із тих, які вирували в затоці Тампа за останні 100 років. Йому присвоїли п'яту (максимальну) категорію небезпеки. Про це повідомляють CNN, The New York Times та Washington Post.

Раніше чернівчанка, яка мешкає у США, розповіла про "шторм століття".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують