Молодий буковинець » Новини світу » Порошенко вирушив з візитом до Туреччини

Порошенко вирушив з візитом до Туреччини

Новини світу / новини
1 791
0
Порошенко вирушив з візитом до Туреччини

Президент України Петро Порошенко 9 квітня вирушив з візитом до Туреччини.

Його прес-секретар Святослав Цеголко повідомив у твітері, що Порошенко проводить зустріч з міністром закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоглу. Цей візит не анонсувався на сайті глави держави.

30 березня Чавушоглу зустрічався з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним. На засіданні спільної групи стратегічного планування, що відбулося того самого дня, глави МЗС обговорили кроки щодо прискорення підписання угоди про вільну торгівлю, ситуацію на Донбасі та в анексованому Росією Криму.

Нагадаємо, що 10 квітня президент Петро Порошенко перебуватиме в Німеччині, де в нього передбачені зустрічі з канцлером Ангелою Меркель, міністром закордонних справ Хайко Маасом, президентом Франком-Вальтером Штайнмайєром.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують