Молодий буковинець » Новини світу » В Індії випустили смартфон за чотири долари

В Індії випустили смартфон за чотири долари

Новини світу / новини
1 636
0
В Індії випустили смартфон за чотири долари

Маловідома індійська компанія випустила найдешевший в світі смартфон. Гаджет можна придбати лише за $ 4.

Як повідомляє ТСН, модель Freedom 251 індійської компанії Ringing Bells має 4-дюймовий дисплей, 1 Гб оперативної пам'яті, чотирьохядерний процесор 1.3GHz та батарею 1,450 mAh. Смартфон обладнаний 3,2-мегапіксельною камерою та 0,3-мегапіксельну фронтальною камерою. Крім того, гаджет працює на операційній системі Android Lollipop 5.1.

Зазначимо, раніше компанія Ringing Bells уже випускала бюджетні моделі телефонів. Так, вони випустили телефон з підтримкою 4G за $44. Компанія заявила, що новий Freedom 251 матиме річну гарантію та обслуговуватиметься в 650 центрах у всій країні.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують