Молодий буковинець » Новини світу » У Лондоні поліція затримала чоловіка, що напав з ножем на пасажирів метро

У Лондоні поліція затримала чоловіка, що напав з ножем на пасажирів метро

Новини світу / новини
1 768
0
У Лондоні поліція затримала чоловіка, що напав з ножем на пасажирів метро

У Лондоні станції метро Лейтонстоун близько 21:00 в суботу, 5 грудня, невідомий чоловік напав з ножем на пасажирів.

У результаті одна людина серйозно поранена, двоє отримали незначні тілесні ушкодження, повідомляє Російська служба Бі-бі-сі.

Нападник заарештований через вісім хвилин, із застосуванням електрошокера. Лондонська поліція почала розслідування.

"Ми розглядаємо це як прояв тероризму. Просимо всіх зберігати спокій, але бути пильними", - заявив начальник антитерористичного відділу поліції Лондона Річард Уолтон.



Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують