Молодий буковинець » у номері » суспільство » Машини для автомоделізму роблять за допомогою пінцетів

Машини для автомоделізму роблять за допомогою пінцетів

у номері / суспільство
2 098
0
Міські змагання з трасового автомоделізму відбулися у міському центрі науково-технічної творчості за участі майже 20 вихованців міського та обласного центрів науково-технічної творчості, а також гуртківців клубу юних техніків "Кварц". Вперше ці змагання відбулися на новій трасі довжиною понад 25 метрів, зробленій самими вихованцями. Ціна траси – майже десять тисяч гривень. Тож хлопці (бо серед тих, хто змагався, були виключно вони) могли відчути справжній драйв змагання.
– Мені дуже цікаво займатися автомоделізмом, – стверджує 13-річний Олександр МОЛОЧ. – У мене дві сконструйовані машини – G33 і "ретро". До своїх авто купую запчастини, пиляю раму… Одна машина мені обходиться у 250-300 гривень. Її можна виготовити за тиждень або за місяць – залежить від того, наскільки старанно над нею працювати. Мені подобаються гонки і в майбутньому мрію стати справжнім гонщиком.
– На гурток мене привели друзі, мені сподобалося і я залишився, – каже 14-річний Роман КОЗАК, який займається автотрасомоделюванням майже два роки. – Люблю конструювати автомобілі. На створення однієї машини мені потрібно два тижні. Це досить складно, адже робота делікатна, доводиться працювати пінцетом. Щоб авто перемогло у змаганнях, потрібна хороша гума та двигун. Двигун я купував, як і всі. Його можна купити на змаганнях або замовити через Інтернет.
– Виготовити моделі автомобілів дуже складно як фізично, так і фінансово, – пояснив керівник гуртка трасового автомоделізму міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Володимир ЦИГАНЧУК. – Середня ціна моделі однієї машини – 300 гривень. У нас немає потужних двигунів, тому доводиться замовляти в США. Мінімальна ціна – 15 доларів. Не кожен може дозволити собі придбати такі двигуни, тому ми ставимо дешевші. Хочемо, щоби діти могли застосувати набуті у школі знання у гуртку. І навпаки – у нас вони здобувають знання, які отримують у школі значно пізніше: наприклад, креслити, зварювати. Деякі моделі розвивають швидкість до 100 кілометрів на годину.
Перемогу здобула команда клубу юних техніків "Кварц".
(Г. Марків)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують