Молодий буковинець » у номері » суспільство » Дітям-пільговикам покажуть театри й музеї

Дітям-пільговикам покажуть театри й музеї

у номері / суспільство
1 669
0
Свято новорічної ялинки 2009 року відбуватиметься у Центральному Палаці культури Чернівців упродовж 2-10 січня. На цих заходах побувають п’ять тисяч дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із малозабезпечених і багатодітних родин, дітей, що виховуються у дитячих будинках сімейного типу, та дітей, які проживають на забрудненій території внаслідок аварії на ЧАЕС з усіх районів області. Після закінчення дійства кожна дитина отримає традиційні подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки. Святкування відбуватимуться у рамках благодійної новорічно-різдвяної акції "Милосердя", сказано у спільному розпорядженні ОДА, облради та облпрофради.
Крім того, дітям під час зимових канікул запропонують відвідування конкурсів художньої самодіяльності, вистав у музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської, обласному театрі ляльок, філармонії, місцевих музеїв, спортивних змагань, святкових програм у кінотеатрах, клубних установах та бібліотеках.
Якщо вдасться знайти кошти, на період канікул організують оздоровлення та відпочинок дітей і підлітків пільгових категорій на базі пансіонату лікування матері й дитини "Зелені пагорби" у селі Виженка, санаторію "Золотий колос" у селі Панка та пансіонату "Черемош" у місті Вижниця. (В. Чорней)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують