Молодий буковинець » у номері » політика, влада » Піарників влади змушували до інформаційних провокацій

Піарників влади змушували до інформаційних провокацій

політика, влада / Новини Чернівців
2 360
0
Колишній працівник прес-служби Чернівецької ОДА Радомир МИГАЛЮК оприлюднив цікаві факти з роботи інформаційної служби ОДА. 25-річний політолог повідомив, що у період обговорення у ЗМІ заборони судом зібрання підприємців Калинівського ринку з висловлення недовіри Януковичу "інформаційних прислужників влади змушували писати брехливі контрінформації". "Мене і моїх колег із прес-служби ОДА змушували анонімно телефонувати в інформаційні джерела (ЗМІ, – авт.) та представлятися безпосереднім учасником зборів. Навіть не пускали з роботи, доки на інформаційні сайти не викладемо брехливу аргументацію", – стверджує колишній піарник влади.

"…Працювати треба, а не винюхувати журналістів, які потенційно могли б перейти на бік влади. Чи досліджувати, які інформаційні джерела (ЗМІ, – авт.) підтримують губернатора, а не мера. На жаль, і таким "стратегічним" дослідженням займається прес-служба ОДА. За дорученням згори", – пише хлопець.

11 січня його змусили написати заяву про звільнення.

– Заяву запропонувала написати начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю ОДА Ганна Мальона, – розповів кореспондентові "МБ" Радомир Мигалюк. – Запропонувала вказати формулювання "за згодою сторін". Пропозицію звільнитися начальник мотивувала тим, що керівництво не задоволене моєю роботою. Треба розуміти, що керівництво в особі губернатора та першого заступника.

Колишній працівник прес-служби ОДА визнає, що підлеглі виконували протиправні дії, розсилаючи з анонімної електронної адреси офіційну позицію буковинської влади.

– Усі вказівки давали через начальника відділу. Нам казали телефонувати у ЗМІ та уточнювати, чи розмістять розіслану інформацію. Ми запитували, чи телефонувати з робочого телефону адміністрації. Сказали, що так, але не представлятися. Згодом дали вказівку представлятися. Як наслідок, нас зробили винними, мовляв, чому ми не телефонували з інших телефонів, щоби не дізналися, звідки і хто телефонує.

Начальник управління питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю ОДА Ганна МАЛЬОНА зазначає:

– Причина звільнення Радомира полягала у тому, що він не виконував належно свою роботу. Він займався моніторингом видань. Він невчасно відстежував те, що публікували на сайтах. Ми з ним розмовляли ще до Нового року. Потім після Нового року. Річ не в одній публікації.

Ганна Мальона заперечує, що давала вказівку створити анонімну електронну адресу iimpichment@mail.ru та розсилати з неї повідомлення у ЗМІ.

Нагадаємо, після заборони судом ВО "Свобода" проводити збори з висловлення недовіри Януковичу голова ОДА Михайло Папієв назвав дії "Свободи" безвідповідальними. (О. Гнідан)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують