Молодий буковинець » у номері » культура, шоу-бізнес » Серед кращих фото світу – роботи чернівчан

Серед кращих фото світу – роботи чернівчан

у номері / культура, шоу-бізнес
3 863
0
Старенька тендітна жителька Греції з великими самотніми очима виглядає із синіх кованих дверей… Грецький фотограф впіймав цю мить, і його фото облетіло увесь світ. Захоплюють правдивістю і фотографії митців із Бангладеш, Австралії, Пакистану… Роботи кращих фотографів світу виставлено в обласному художньому музеї на VІ Міжнародному фотосалоні "Буковина ІІІ тисячі" під егідою Міжнародної Федерації Фотомистецтва (FIAP). Тут можна побачити роботи й шести українських майстрів, п’ятеро з них – чернівчани, учасники народного фотоклубу "Позитив". Зокрема зацікавлює робота Ігоря Тимофійчука "Погляд майстра" – мить, коли спілкуються двоє друзів-фотографів.
– Зробив фотографію у Чернівцях напередодні Дня міста, – каже фотограф Ігор ТИМОФІЙЧУК. – Це фото виконане у стилі "Репортаж". Концепція фото така, що тут три погляди – двох героїв фотографії та мій. Фотографія – моє життя. Постійно фотографую, захоплений чимось. Ось вранці зробив жіночий портрет.
– Уже другий рік поспіль члени народного фотоклубу "Позитив", який діє при управлінні культури та туризму ОДА, беруть участь у фотосалоні та отримують нагороди, – зауважила директор художнього музею Інна КІЦУЛ. – Так, 2007 року Ігор Тимофійчук отримав блакитну стрічку FIAP за роботу під назвою "Трансільванія", а 2008 року аналогічну нагороду отримав член фотоклубу Роман Остапчук за фото "Земле моя" та "Ранок нового дня".
В окремому кутку представлено роботи майстрів з Індії. Керівництво FIAP розповіло, що індійські фотографи – справжні професіонали з цікавим поглядом на фото. На жаль, багато з них не мають можливості навіть оплатити доставку фото на конкурс.
– Фотовиставка налічує близько 100 робіт фотомитців із багатьох країн світу, таких як Індія, Румунія, Греція, Бангладеш, Пакистан, Німеччина, Італія тощо, – каже професійний фотограф Василь ПАЛАДЯН. – До останньої експозиції увійшло п’ять робіт буковинських фотографів – членів народного фотоклубу "Позитив". Це велика гордість для України та Чернівців, адже Міжнародна Федерація Фотомистецтва об’єднує найкращих митців п’яти континентів.
Валерія ЧОРНЕЙ
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують