Русалки існують, стверджує медична статистика
Русалки – відомий персонаж світового фольклору та літератури.
Зазвичай цей образ пов'язують з корабельними аваріями, утопленнями і повенями. Але мало хто знає, що русалки існують в реальності. Принаймні, у медицині зафіксовані випадки так званого "синдрому русалки". Це смертельно небезпечне відхилення, що характеризується скрученими і зрощеними ногами, відзначає The Daily Mail.
Це рідкісна вроджена деформація – 1 випадок на 100 000 дітей. Вона в 100 разів частіше зустрічається в однояйцевих близнюків. Через неї складається враження, що в людини не дві ноги, а один хвіст. Відомо: причина розладу – аномалії в судинній сітці, яка забезпечує приплив крові. У пуповині не утворюється дві артерії. У підсумку плід не отримує в достатньому обсязі кров. Нижній частині тіла не вистачає крові і поживних речовин. Таким чином, дві кінцівки просто не можуть сформуватися.
Більше 50% дітей із цим відхиленням помирають ще в утробі. Більшість народжених на світ живими не можуть прожити більше кількох днів через ниркову аномалію або аномалії сечового міхура. Однак відомі й винятки з правил. Наприклад, в 1988 році Тіффані Йоркс пережила операцію з розділення ніг. Сталося це, коли їй ще не було й року. Вона жива до цих пір, хоча і має проблеми з мобільністю (кістки так і не зміцніли). Це найдоросліший пацієнт з "синдромом русалки".
Повернутися назад