Молодий буковинець » Ваше здоров'я » Новини » Чому слід скоротити споживання цукру

Чому слід скоротити споживання цукру

Ваше здоров'я / Новини
849
0
Чому слід скоротити споживання цукру

Споживання цукру в світі різниться в залежності від віку, країни або соціального оточення.

Згідно з висновком експертів ВООЗ, це дозволить істотно знизити поширення ожиріння і пов'язаних з ним захворювань.

Більш бажаним, але не обов'язковим міжнародна організація вважає споживання цукру на рівні менше 5% отримуваних з їжею калорій (приблизно 6 чайних ложок цукру на день для дорослої людини).

Під рекомендації ВООЗ підпадають моносахариди (наприклад, глюкоза або фруктоза), дисахариди (сахароза), що додаються в їжу і напої виробниками продуктів харчування, кухарями або самими споживачами, а також цукру, присутні в меді, сиропах, концентрованих фруктових соках і т. д.

Рекомендації не поширюються на вуглеводи, які містяться в натуральних фруктах і овочах або незбираному молоці.

За даними ВООЗ, споживання цукру в світі різниться в залежності від віку, країни або соціального оточення. Зокрема, серед дорослих європейців цей показник варіюється від 7-8% калорійності раціону в Угорщині або Норвегії до 16-17% в Іспанії і Великобританії.

Серед дітей показники вище - 12% в Данії, Словенії, Швеції та 25% у Португалії. Існує різниця і між жителями сільської місцевості та городянами.

Так, в селах Південної Африки на цукор доводиться 7,5 % від загальної кількості споживаних калорій, тоді як у містах цього регіону - 10.3%.

У прес-релізі ВООЗ наголошується, що рекомендація про зниження споживання цукру до рівня 10% від усіх калорій заснована на останніх наукових даних.

Аргументи на користь додаткового скорочення споживання цукру до рівня менш 5% не настільки переконливі (вони засновані на дослідженнях, проведених під час різкого скорочення доступності цукровмісних продуктів в період Другої світової війни).

Тим не менш, користь від такого скорочення безсумнівно значно перевищує імовірну шкоду.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують