Багато батьків хочуть поділитися сімейними історіями з друзями.
Вони викладають в соцмережах фото, відео та іншу інформацію. Вчені з університету Мічігану вважають: у такій поведінці більше шкоди, ніж користі. Вона може завдати дітям емоційний збиток, розповідає Science World Report.
Рано чи пізно діти виростають і починають самі використовувати соціальні мережі. До того ж для деяких маленьких дітей батьки самі створюють сторінку. Дослідники намагалися з'ясувати, до чого призводить розміщення подробиць життя дітей в соціальних мережах. З одного боку, багато батьків вважають соцмережі корисними. Однак деякі вважають, що ті порушують безпеку і конфіденційність.
Нещодавнє опитування показало: приблизно 70% батьків дітей у віці 4 років і молодших користувалися соціальними мережами для того, щоб запитати поради у інших батьків. Приблизно 62% така практика допомогла впоратися з проблемами. Тим не менш, через деякі фотографій або відео діти в більш пізньому віці відчувають незручність, тому що вони занадто особисті. Тому дослідники закликають батьків враховувати інтереси своїх дітей і ділитися з іншими далеко не всією інформацією.