Молодий буковинець » Ваше здоров'я » Новини » З’явиться новий засіб від ожиріння

З’явиться новий засіб від ожиріння

Ваше здоров'я / Новини
728
0
З’явиться новий засіб від ожиріння

Пептид-активатор гіпофізарної аденілатциклази (PACAP) – це гормон, який знижує потяг до їжі при введенні в певну ділянку мозку.
Ймовірно, він допоможе розробити ліки від ожиріння і неконтрольованого переїдання. Про це розповіли дослідники з Медичної школи Бостонського університету, пише Zee News.
Відомо, що РАСАР, перебуваючи в гіпоталамусі (зоні мозку, пов'язаній з апетитом), контролює обсяг споживаної їжі і масу тіла. Учені провели нове дослідження на самцях щурів. Вони вводили PACAP в мигдалину. Ця ділянка мозку управляє страхом і емоціями, що виникають при споживанні їжі.
Фахівці помітили, що РАСАР, потрапивши в мигдалину, зменшував кількість з'їденого, але не число прийомів їжі. Крім того, РАСАР впливав на швидкість прийому їжі. Після введення гормону піддослідні тварини їли повільніше.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують