Молодий буковинець » Ваше здоров'я » Новини » Давні воїни теж страждали від посттравматичного стресу

Давні воїни теж страждали від посттравматичного стресу

Ваше здоров'я / Новини
925
0
Давні воїни теж страждали від посттравматичного стресу

Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) – важкий психічний стан, який виникає в результаті поодиноких або повторюваних психотравмуючих ситуацій.
ПТСР може розвинутися у тих, хто пережив війну, стихійне лихо, серйозне ДТП або напад. Діагностичні критерії ПТСР з'явилися після війни у В'єтнамі. Однак, судячи з усього, цьому розладу стільки ж років, скільки людській цивілізації, передає BBC.
Раніше вважалося, що першу згадка ПТСР можна знайти в працях грецького історика Геродота. Він описував стан воїна Епізелуса на битві при Марафоні в 490 році до нашої ери. Геродот писав: "Він раптово втратив зір, хоча нічого не відбулося". Нещодавно вчені з Університету Енгл Раскін проаналізували переклади текстів з давнього Іраку (Месопотамії). Опис симптомів ПТСР зустрічалося вже між 1300 і 609 роками до нашої ери.
У ту епоху чоловіки для підготовки до війни проводили рік, будуючи дороги, мости та інші споруди. Потім вони на рік вирушали на війну, після чого поверталися на рік до своєї сім'ї. Цикл повторювався знову і знову. Фахівці помітили, що багатьох воїнів відвідували примари, що говорили з ними. Це були примари людей, яких ті воїни вбили в бою. Такі симптоми виникають і у деяких сучасних солдатів, які пережили подібну ситуацію.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують