Молодий буковинець » Ваше здоров'я » Новини » Для хворих на астму з’являться нові ліки

Для хворих на астму з’являться нові ліки

Ваше здоров'я / Новини
1 026
0
Для хворих на астму з’являться нові ліки

Фармацевтичні гіганти Sanofi і Regeneron цілком успішно випробовують новий засіб від астми.
Нещодавно представники компаній заявили, що завершена друга фаза тестів дупілумаба. Незабаром має розпочатися третя фаза.
Поки що в експериментах взяли участь 776 дорослих пацієнтів. Всі вони пройшли 24-тижневу терапію дупілумабом (300 міліграмів щотижня, 200 міліграмів раз на тиждень або по 300 і 200 міліграмів на місяць). Також деяким пацієнтам давали плацебо. Паралельно всі учасники експерименту продовжували використовувати інгалятори з кортикостероїдами або бета-агоністи тривалої дії.
Ефективність терапії оцінювалася за обсягом форсованого видиху за 1 секунду (FEV1). Виявилося, дупілумаб був здатний зменшити частоту загострень астми на 64-74% порівняно з плацебо. Плюс, покращилися показники FEV1 в групі пацієнта з високим рівнем еозинофілів (більше 300 клітин /літр).
До речі, раніше дапілумаб довів свою ефективність проти синуситу. Він скорочував розмір поліпів і збільшував потік повітря при диханні через ніс. У людей поліпшувалося нюх, зменшувалася закладеність носа. Дапілумаб являє собою моноклональних антитіл до α-субодиниці IL-4-рецептора, яка блокує сигнальні шляхи интерлейкинов IL-4 і IL-13.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують