Молодий буковинець » Ваше здоров'я » Новини » Суворість у вихованні завдає більше шкоди, ніж приносить користі

Суворість у вихованні завдає більше шкоди, ніж приносить користі

Ваше здоров'я / Новини
1 141
0
Суворість у вихованні завдає більше шкоди, ніж приносить користі

Китайський стиль виховання, що вже став відомим у всьому світі як один із найсуворіших, провокує зниження самооцінки у дітей, з’ясували фахівці.
Причина в тому, що багато китайських батьків, бажаючи домогтися від дитини максимальних результатів, рідше її підтримують і частіше карають. У підсумку виходить зворотний ефект, і дитині важко адаптуватися в школі, пише Free Press Journal.
Було проведено перше в світі дослідження, яке спирається на емпіричні дані, що говорять про шкоду подібної стратегії виховання. Нагадаємо: вперше широко про "китайський стиль" заговорили в 2011 році після виходу книги "Бойовий гімн матері-тигриці" Емі Чуа. За словами фахівців з Університету Каліфорнії, китайським батькам, які зазвичай менш емоційні і рідко хвалять дітей, потрібно демонструвати схвалення, любов і підтримку своїм дітям.
Ця проблема може стояти особливо гостро в сім'ях емігрантів, які намагаються балансувати між традиційними, культурними нормами і популярними напрямками у вихованні дітей.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують