Молодий буковинець » Ваше здоров'я » Новини » Студенти медичного університету подарували дітям книги

Студенти медичного університету подарували дітям книги

Ваше здоров'я / Новини
970
0
Студенти медичного університету подарували дітям книги

Мета цієї акції полягає і у пропагуванні читання серед дітей та в формуванні високих моральних якостей майбутнього лікаря. Підсумок акції організатори підвели 8 квітня. Долучилися до доброї справи і викладачі, і студенти, зібравши приблизно 200 книг для дітей різного віку.
Найбільшу активність виявили студенти спеціальності "Лікувальна справа". Ці студенти разом із професором Аллою Борисюк, помічником ректора з іміджевої політики, відвідали Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1 та Чернівецьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат №4. Вихованців цих установ очікував приємний сюрприз: студенти-медики привезли їм в подарунок книги.
– Діти з цікавістю та задоволенням розглядали книги, подаровані студентами, а педагогічні колективи були приємно вражені. Від імені організаційного комітету щиро дякуємо всім, хто долучився до акції та подарував радість дітям. Добро творити просто і приємно", – розповідає професор кафедри психології та соціології БДМУ Алла БОРИСЮК, Голова організаційного комітету акції.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують