DataLife Engine > Новини України / Війна з Росією > По Україні вдарили 139 російських дронів. Всі, крім одного, знищили або збили з курсу

По Україні вдарили 139 російських дронів. Всі, крім одного, знищили або збили з курсу

По Україні вдарили 139 російських дронів. Всі, крім одного, знищили або збили з курсу


У ніч проти 8 лютого російські війська атакували Україну 139 безпілотниками типу Shahed, а також дронами-імітаторами. Збити вдалося 67 із них.

Про це повідомили Повітряні сили ЗСУ.

Збиття фіксували в Київській, Харківській, Полтавській, Сумській, Черкаській, Чернігівській, Кіровоградській, Вінницькій, Житомирській, Хмельницькій, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях.

Ще 71 дрон-імітатор зник з радарів, не завдавши шкоди.

Тим часом від влучання дрона в Сумах виникла пожежа в житловому будинку, який зазнав значних руйнувань, розповіли в ДСНС. Загоряння ліквідували та розібрали завали. Про постраждалих не повідомляли.

На Київщині впали уламки збитих дронів. Внаслідок цього в Бучанському та Фастівському районах загорілася трава, але пожежі ліквідували, кажуть в ОВА.

У Фастівському районі також пошкоджено приватний будинок та один недобудований будинок. Там вибито вікна та пошкоджено фасади.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram




Повернутися назад