DataLife Engine > Новини України / Коронавірус на Буковині / новини > МОЗ готується до можливого спалаху захворюваності на коронавірус в Україні вже незабаром

МОЗ готується до можливого спалаху захворюваності на коронавірус в Україні вже незабаром


Міністерство охорони здоров’я має намір до осені, коли прогнозується черговий сплеск захворюваності, забезпечити базові ковідні лікарні централізованим киснем у великих обсягах.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час спілкування з журналістами у п’ятницю, 18 червня.

{reklama}

"Ми вже розпочали підготовку, ми розуміємо рівні можливого спалаху в осінньо-зимовий період, тому працюємо над тим, щоб забезпечити базові лікарні централізованим киснем у тих обсягах, які використовували найбільш завантажені лікарні", — сказав очільник МОЗ.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад