DataLife Engine > Новини України / новини / Життя > Український програміст придумав, як слухати музику в Facebook

Український програміст придумав, як слухати музику в Facebook

Український програміст придумав, як слухати музику в Facebook


Слухати музику в Facebook тепер можливо. Український програміст Дмитро Андрєєв винайшов додаток для прослуховування аудіотреків у соцмережі.

Про це розробник повідомив у Facebook.

Для використання програми потрібно лише створити акаунт у Spotify – сервісі легального прослуховування музики. Поки плагін працює лише в браузері Google Chrome. Але розробник запевнив, що найближчим часом він буде доступний і для іних браузерів.

"Від ідеї до реалізації менше доби. Можна довго нити з приводу супер-зручного плеєру "ВКонтакте", а можна за декілька годин інтегрувати куди більш класний і легальний плеєр у Facebook", – йдеться у повідомленні Дмитра Андрєєва.



Підписуйтесь на новини "МБ" у Facebook



Повернутися назад