Молодий буковинець » Новини України » Лікарям "швидкої" пообіцяли доплати та 13 зарплату

Лікарям "швидкої" пообіцяли доплати та 13 зарплату

Новини України / новини
1 671
0
Лікарям "швидкої" пообіцяли доплати та 13 зарплату

Уряд готує запровадження 40-відсоткових надбавок до зарплат працівникам швидкої допомоги.

Також медики зможуть розраховувати на "13-ту зарплату", пообіцяла міністр соціальної політики Наталія Королевська, пише ТСН.

"Кабінет міністрів затвердив можливість отримання "13-ої зарплати" для медичних працівників системи екстреної медичної допомоги. Таким чином, вони зможуть отримати один раз на рік матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі одного посадового окладу", - розповіла Королевська.

За словами міністра, надбавка поділяється на дві рівні частини: 20% за особливий характер праці та 20% за особливі умови праці. Ухвалена постанова стосується 32 тис. медичних працівників, зазначили в уряді.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують