Молодий буковинець » Новини України » Президент вручив Шевченківські премії

Президент вручив Шевченківські премії

Новини України / новини
1 773
0
Президент вручив Шевченківські премії

Президент України Віктор Янукович вручив Національні Шевченківські премії 2013 року

Вручення відбулося після засідання Громадської гуманітарної ради сьогодні у Каневі (Черкаська область) напередодні 199-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, пише УНІАН.

Прес-служба Президента України зазначає, що премії було вручено:
режисерові-постановникові Дмитру Богомазову - за вистави "Гамлет" В. Шекспіра Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В. Василька, "Гості прийдуть опівночі" А. Міллера Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра та "Щуролов" О. Гріна Київського театру "Вільна сцена";
поетові Леоніду Коваленку (Леоніду Горлачу), - за книгу поезій "Знак розбитого ярма";
художникові Петру Печерному - за серію керамічних тарелей за мотивами творів Тараса Шевченка.

Водночас на офіційному сайті Президента розміщено указ "Про присудження Національної премії України імені Тараса Шевченка", згідно з яким розмір Національної премії України імені Тараса Шевченка на 2013 рік установлений у 260 тис. грн кожна.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують