Молодий буковинець » Новини України » Табачник хоче ввести уроки плавання з наступного року

Табачник хоче ввести уроки плавання з наступного року

Новини України / новини
2 485
0
Табачник хоче ввести уроки плавання з наступного року

Міносвіти ініціює запровадження з 2013 року загальнодержавного уроку плавання.

Про це заявив у понеділок під час прес-конференції міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, передає ЛігаБізнесІнформ.

"Цього року ми виступили з ініціативою ввести з 2013 року у всіх класах і всіх школах України, а це - близько 20 тисяч середніх шкіл – урок плавання", - сказав Табачник.

Для цього планується спрямувати усі наявні матеріальні та людські ресурси на навчання плаванню дошкільнят та учнів початкової школи.

"У містах, там, де є матеріальна база, ми її будемо максимально використовувати. Там де немає матеріальної бази, будемо чекати травня-червня, і тоді організовувати ці заняття ", - сказав міністр.

Він зауважив, що наразі програма знаходиться на етапі розробки Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують