Молодий буковинець » Новини України » Янукович працює над "покращенням" 13 годин на добу

Янукович працює над "покращенням" 13 годин на добу

Новини України / новини
1 697
0
Янукович працює над "покращенням" 13 годин на добу

Президент України Віктор Янукович стверджує, що починає працювати о 8 ранку в резиденції "Межигір’я", а в Адміністрацію президента їде після "години пік".

Про це він розповів представникам студентських молодіжних організацій на закритій частині зустрічі в середу, повідомляє прес-служба президента.

"Говорячи про свій робочий графік, президент повідомив, що починає працювати ще вдома - о 8:00 він проводить перші зустрічі", - зазначає прес-служба.

"Глава держави продовжує роботу в офісі на вулиці Банковій після того, як минає "час пік" на дорогах, аби не створювати незручності кортежем для киян, які поспішають на роботу. За словами Віктора Януковича, зазвичай його робочий день триває до 21:00", - сказано в повідомленні.
"У вихідні дні теж доводиться працювати", - переповіла слова Януковича прес-служба.

Як повідомлялося неодноразово, центр Києва періодично стоїть у заторах, зокрема, через те, що на 10 годину або дещо пізніше кортеж президента їде на Банкову.
Крім того, неодноразово було підмічено, що робочий день Януковича в Адміністрації президента завершується о 16:30.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують