Молодий буковинець » Новини України » "Собор" знявся з виборів на користь опозиції

"Собор" знявся з виборів на користь опозиції

Новини України / політика, влада / новини
2 230
0
"Собор" знявся з виборів на користь опозиції

Партія "Собор" відкликала кандидатів у народні депутати, висунутих в загальнодержавному багатомандатному окрузі.

Відповідне рішення було прийнято на 19-му з'їзді партії в Києві, повідомляє "Українська правда".

"Центральне керівництво партії прийняло рішення рекомендувати з'їзду зняти з виборчих перегонів список "Собору" у зв'язку з тим, що партія не долає 5%-ий бар'єр для проходження у Верховну Раду", - сказав лідер партії, депутат Ради від фракції НУ-НС Павло Жебрівський, представляючи делегатам з'їзду проект рішення про відкликання кандидатів.

У підсумку 91 делегат з'їзду проголосував за таке рішення, а 2 делегати утрималися.

При цьому партія закликала інші політичні сили, які вважають себе опозиційними і не долають бар'єр 5% для проходження до Ради, також зняти своїх кандидатів.

За словами Жебрівського, партія закликає тих виборців, які мають намір були голосувати на виборах Ради за "Собор", підтримати інші опозиційні сили з більшим рейтингом - партії УДАР Віталія Кличка, ВО "Батьківщина" чи ВО "Свобода".

Глава партії зазначив, що зняття списку партії з виборів є прецедентом в історії українських виборів.

При цьому, "Собор" не має наміру відкликати кандидатів, висунутих від партії у мажоритарних округах.

Нагадаємо, у виборчому окрузі №202 (м.Сторожинець) кандидатом у депутати від "Собору" є Георгій Манчуленко.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують