Молодий буковинець » Новини України » В Україні подорожчають імпортні авто

В Україні подорожчають імпортні авто

Новини України / економіка, бізнес / новини
3 721
0
В Україні подорожчають імпортні авто

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ухвалила рішення щодо введення спеціального мита на імпорт автомобілів, повідомив міністр економіки Петро Порошенко.

"Рішення комісії прийняте, наразі проводяться відповідні консультації нашими найбільшими торговими партнерами, після яких це рішення буде оприлюднене", - сказав міністр, не уточнивши розміру введених мит. За його словами, на сьогодні є усі пілстави для вживання таких заходів заради підтримки вітчизняного автопрому.

"Я стверджую, що на сьогодні є всі підстави, щоб у такий спосіб захистити ринок України. Чому український ринок захищений 6-10% процентними митами, а ті ж виробники в Росії - 20-25% митами, і успішно розвивають власне виробництво й збільшують інвестиції в галузь", - сказав він.

Як повідомлялось, у квітні Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і дилерів заявляла про ініціативу Мінекономіки ввести спеціальні мита 6,46-15,1% на імпорт автомобілів на 3 роки. Про це повідомляє ТСН.

Нагадаємо, Петро Порошенко володіє корпорацією “Богдан”, яка збирає легкові автомобілі та автобуси.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують