Молодий буковинець » Новини України » Українські селяни втрачають 30—80 копійок на літрі молока

Українські селяни втрачають 30—80 копійок на літрі молока

Новини України / новини
2 278
0
Українські селяни почали втрачати від 30 до 80 копійок на продажу одного літра молока. У зв’язку зі зниженням закупівельної ціни на молоко у декількох областях України, Голова Уряду Микола Азаров доручив у найближчі терміни розробити механізм адресних дотацій для селян, що виробляють молоко та наразі зазнають економічно необґрунтованих збитків.

Про це повідомили у прес-службі Мінагрополітики.

"Останніми днями в декількох областях спостерігається зменшення закупівельної ціни на молоко. У той же час зниження цін на молокопродукти у магазинах наші громадяни не бачать. Для родин, що тримають корів, продаж молока є постійною статтею доходів. Тож це відчутний удар по бюджету родин і водночас втрата зацікавленості тримати корову", - зазначив Микола Азаров.

Наразі селяни втрачають від 30 до 80 копійок на літрі молока. Змінити ситуацію, на переконання Прем’єр-міністра, зможе новий підхід до державної підтримки молочного скотарства.  

"Міністерству аграрної політики та продовольства доручено терміново розробити механізм цільових адресних дотацій з наявних бюджетних ресурсів селянам - виробникам молока, які зазнають економічно необґрунтованих збитків. Також їм можна допомогти здешевленням кормів для селянських господарств", - заявив очільник Уряду.
Оновлений механізм дотацій дозволить селянам щомісяця отримувати кошти у руки.

"Гроші без будь-якої бюрократичної тяганини, чітко у визначений термін, потраплятимуть селянину в руки. Порядок має бути простим – здав молоко, отримав підтвердження його якості, отримав квитанцію і в кінці місяця одержав гроші", - підсумував Голова Уряду.  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують