Молодий буковинець » Новини України » Генштаб підтвердив удар по арсеналу "Котлубань", там були іранські ракети

Генштаб підтвердив удар по арсеналу "Котлубань", там були іранські ракети

Новини України / Війна з Росією
1 415
0

Сьогодні вночі Сили оборони України уразили військовий арсенал "Котлубань" у РФ. Напередодні удару туди прибув ешелон з іранськими ракетами.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.




Як пише Генштаб, вночі було завдано ураження по арсеналу зберігання та модернізації ракетно-артилерійського озброєння російських окупантів. Об'єкт знаходиться біля селища Котлубань Волгоградської області Росії.

"За наявною інформацією, напередодні удару до арсеналу прибув ешелон з іранськими ракетами", - йдеться у повідомленні.

Генштаб зазначив, що військовий об'єкт мав щільне покриття засобами РЕБ і ППО, втім українські підрозділі успішно виконали бойове завдання. На території арсеналу спостерігається пожежа та детонація боєприпасів.

"Операцію провели Сили безпілотних систем у взаємодії з підрозділами Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України та Служби безпеки України", - уточнив Генштаб.

Також там додали, що Сили оборони України продовжують підривати воєнний потенціал ворога.

Нагадаємо, що джерела РБК-Україна повідомили, що для атаки було використано 120 дронів українського виробництва.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують