Молодий буковинець » Новини України » Чому про екстрені відключення світла не попереджають: пояснення енергетиків

Чому про екстрені відключення світла не попереджають: пояснення енергетиків

Новини України / Війна з Росією
1 200
0

Українців не попереджають про екстрені відключення світла. Електрики пояснили причину.

Про це повідомляє ДТЕК.



В Україні наразі щоденно застосовують графіки відключення світла. Проте час від часу енергетики вдаються до застосування екстрених відключень світла, про які ніхто не попереджає.

"Екстрені відключення - це завжди несподівано. Ми робимо це лише тоді, коли потрібно негайно захистити систему від перевантаження. Як тільки отримуємо команду про екстрене відключення, інформуємо про це на нашій сторінці та на сайті", - пояснили в компанії.

Нагадаємо, що після нещодавнього обстрілу Україна знову повернулась до графіків відключення світла. Наразі ситуація в енергетиці вже більш збалансована, проте час від часу енергетики все ж застосовують екстрені чи аварійні відключення для стабілізації.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують