Молодий буковинець » Новини України » Марія Бурмака повідомила трагічну новину: загинув її колишній чоловік

Марія Бурмака повідомила трагічну новину: загинув її колишній чоловік

Новини України / новини / культура, шоу-бізнес
3 635
0

Українська співачка Марія Бурмака повідомила про те, що в середу, 26 січня, помер її колишній чоловік Дмитро Небесійчук, який був батьком її дочки Ярини.

"Не стало батька Ярини, мого колишнього чоловіка, Дмитра Небесійчука. Двічі ми одружувалися, двічі розходилися. Ніхто не знає, як правильно. Був людиною важкою, справжнім гуцулом. Але він дуже багато зробив хорошого. Дуже багатьом людям. Вічна пам'ять", - написала співачка на своїй сторінці в Facebook.



Вона також показала архівне фото з Дмитром і дочкою Яриною.

Друг Небесійчука нардеп Микола Княжицький розповів більш детально про причини трагедії. За його словами, Дмитро трагічно загинув під час пожежі у власному будинку.



Інцидент трапився в його рідному селі Ільці Івано-Франківської області. Княжицький зазначив, що Небесійчук був відмінним юристом і заснував одну з перших у Києві приватних юридичних фірм.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують