Молодий буковинець » Новини України » В одному з регіонів України запровадили комендантську годину: що сталося

В одному з регіонів України запровадили комендантську годину: що сталося

Новини України / новини
4 853
0

Миколаївській області в Первомайську для дітей і підлітків до 18 років запровадили комендантську годину.

Відповідне рішення прийняли, щоб убезпечити життя неповнолітніх, повідомляє пресслужба Першотравневої міськради.

"Дітям без супроводу батьків в осінньо-зимовий період заборонено відвідувати розважальні заклади та заклади громадського харчування після 21:00. У весняно-літній період-після 22:00", - йдеться у тексті рішення.

Неповнолітнім заборонено:

відвідувати заклади громадського харчування та розважальних закладів після 21:00 з вересня по лютий і після 22:00 з березня по серпень;

відвідувати інтернет-кафе, комп'ютерні клуби, читальний зал міської бібліотеки під час навчального процесу протягом навчального року з 8:00 до 14:00.

Керівники магазинів і закладів громадського харчування мають право вимагати у відвідувачів документи, що засвідчують особу з 22:00 до 06:00.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують