Молодий буковинець » Новини України » Чоловік з грузинським диппаспортом намагався провезти через український кордон 45 ящиків цигарок

Чоловік з грузинським диппаспортом намагався провезти через український кордон 45 ящиків цигарок

Новини України / новини
1 267
0
Чоловік з грузинським диппаспортом намагався провезти через український кордон 45 ящиків цигарок

Прикордонники затримали грузинського дипломата за підозрою в контрабанді цигарок у Закарпатській області.

Про це повідомляють на сайті Держприкордонслужби.

"Сьогодні вночі прикордонники Чопського загону в пункті пропуску "Ужгород" спільно з працівниками фіскальної служби запобігли спробі незаконного переміщення через державний кордон значної партії цигарок. Їх намагався провезти громадянин Грузії з дипломатичним паспортом", - йдеться в повідомленні.

Під час митного контролю мікроавтобуса Мerсedes-Bens Viano чеської реєстрації, який прибув у пункт пропуску, спрацював службовий собака, навчений на пошук тютюну. Це дало підставу для поглибленої перевірки автомобіля.

Іноземець відмовився надати автомобіль для огляду. Тому на місце було викликано представника посольства Грузії в Україні й адвоката водія. Після цього в їхній присутності прикордонники оглянули авто і виявили в салоні торби, в яких було 45 ящиків цигарок.

Тривають процесуальні дії.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують