Молодий буковинець » Новини України » Медики розповіли, який саме грип загрожуватиме у цьому сезоні

Медики розповіли, який саме грип загрожуватиме у цьому сезоні

Новини України / новини
1 543
0
Медики розповіли, який саме грип загрожуватиме у цьому сезоні

Цього року на території нашої країни прогнозують поширення трьох штамів цієї вірусної хвороби. "Гонконг", "Брісбен" і "Мічиган" -- про те, що до нас ідуть ці штами грипу повідомили фахівці ВООЗ. Зокрема, застерегли, що "Мічиган" вирізняється важким перебігом, із великою ймовірністю виникнення ускладнень -- пневмонії, менінгіту та енцефаліту. І загалом цей грип є небезпечним для життя.

У лютому 2017 року фахівці ВООЗ склали прогноз для нового епідсезону в північній півкулі. Для цього було зібрано дані щодо вірусів, які виокремлюють світові лабораторії, проаналізовано динаміку, визначено найбільш активні. Тож під час сезону 2017/2018 років активними будуть вірус грипу А (H1N1) "Мічиган", вірус грипу А (H3N2) "Гонконг" (з'явився в 2014 році) і вірус грипу В "Брісбен" (виділений в 2008 році).

Вважається, що показник захворюваності зростає після 40-го тижня року, себто в жовтні, хоча це може статися і в грудні, чи навіть у лютому. Більш точний прогноз щодо того, коли саме почне підвищуватись рівень захворюваності, можна буде робити тоді, коли вже почнуть активізовуватись віруси.

"Експрес"
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують