Молодий буковинець » Новини України » Авдіївка і Коксохім знову без світла - через нові обстріли

Авдіївка і Коксохім знову без світла - через нові обстріли

Новини України / новини
1 255
0
Авдіївка і Коксохім знову без світла - через нові обстріли


Авдіївка та Авдіївський коксохімічний завод через обстріли бойовиками залишилися без електроенергії.

Про це в написав у Фейсбуці голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Сьогодні близько 20:00 в Авдіївці знову пропало елекропостачання. Як у самому місті, так і на Коксохімі. Координаційний центр з 20:00 перейшов на посилений режим роботи. Готуються електрогенератори, щоб забезпечити автономною електроенергією.

Фахівці-електромонтажники з'ясовують причини та місце пошкодження електромереж. Нацполіція посилює охорону правопорядок у місті, а підрозділи ДСНС - готуються до розгортання пунктів обігріву.

Усі працюємо згідно із виробленим алгоритмом.о важливі об’єкти міста. Фахівці-електромонтажники з'ясовують причини та місце пошкодження електромереж. Нацполіція посилює охорону правопорядок у місті, а підрозділи ДСНС - готуються до розгортання пунктів обігріву. Усі працюємо згідно із виробленим алгоритмом", - написав Жебрівський.

Раніше в штабі АТО повідомили, що в суботу в районі Авдіївки сталося бойове зіткнення. Через обстріли бойовиками житлових кварталів були пошкоджені два багатоповерхових будинки і кілька приватних будинків.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують