Молодий буковинець » Новини України » Детективи НАБУ проводять обшуки у херсонській прокуратурі

Детективи НАБУ проводять обшуки у херсонській прокуратурі

Новини України / новини
1 598
0
Детективи НАБУ проводять обшуки у херсонській прокуратурі

Співробітники Національного антикорупційного бюро проводять обшук у приміщенні Херсонської місцевої прокуратури.

Крім детективів НАБУ у слідчих діях беруть участь прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та співробітники Департаменту економічного захисту Національної поліції.

Про це прес-служба НАБУ повідомила ввечері в четвер, 19 травня.

Обшук проводиться в рамках кримінального провадження, відкритого за фактом вимагання одним із співробітників прокуратури хабара в розмірі майже 700 тисяч гривень.

Нагадаємо, 18 травня детективи НАБУ затримали заступника прокурора Київської області за підозрою у зловживанні службовим становищем з метою розкрадання цукру, який зберігався на складах державної спеціалізованої бюджетної установи "Аграрний фонд" у Черкаській області, загальною вартістю понад 300 млн. грн. У рамках розслідування було проведено обшук у приміщенні Київської прокуратури.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують