Молодий буковинець » Новини України » У Польщі закликають надавати українцям право на постійне проживання

У Польщі закликають надавати українцям право на постійне проживання

Новини України / Новини світу / новини
1 659
0
У Польщі закликають надавати українцям право на постійне проживання

Асоціація підприємців і роботодавців Польщі пропонує надати право на постійне проживання в країні одному мільйонові іммігрантів, у тому числі українцям. Про це пише Польське радіо, повідомляє ТСН.

Щоб зберегти дотеперішні темпи економічного зростання, Польща повинна до 2050 року прийняти 5 мільйонів іммігрантів. Маються на увазі передусім українці, але також – білоруси і в'єтнамці.

За даними Асоціації підприємців і роботодавців, майже мільйон іммігрантів з України принесе державному бюджетові Польщі в масштабі року прибутки у розмірі від 7 до 9 мільярдів злотих.

Нагадаємо, що раніше прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло заявила, що країна прийняла "близько мільйона трудових мігрантів з України". Крім того, Шидло заявила, що не має наміру відмовлятися від передвиборних обіцянок утриматися від прийому сирійських мігрантів.

Варто зазначити, що в попередні роки кількість віз всіх типів, поданих українцями в польські консульства, не перевищувало 600 тис в рік. Це змушує засумніватися в реалістичності кількості українських трудових мігрантів у Польщі, озвучених Беатою Шидло.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують