Молодий буковинець » Новини України » В АП готується указ про звільнення 28 суддів

В АП готується указ про звільнення 28 суддів

Новини України / новини
1 301
0
В АП готується указ про звільнення 28 суддів

Президент України Петро Порошенко анонсував звільнення 28 суддів за винесення ними незаконних рішень проти активістів Майдану.

Про це він повідомив сьогодні в інтерв’ю українським телеканалам.

Порошенко нагадав, що нещодавно підписав указ про звільнення 4-х суддів, включаючи Родіона Кірєєва, який на посаді судді Печерського райсуду Києва виніс незаконне рішення у "газовій" справі проти екс-прем’єр-міністра, лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко.

"Ми готуємо зараз указ про звільнення ще 28 суддів, які вчинили злочини - я можу називати речі своїми іменами - під час прийняття судових рішень в період Майдану, і за це має бути відповідальність, і судова реформа є одним із перших пріоритетів", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, 19 січня президент звільнив з посад чотирьох суддів: Кірєєва; суддю Червонозаводського райсуду Харкова Олену Васильєву, за рішеннями якої було притягнуто до адмінвідповідальності учасників акцій протесту 19 лютого 2014 року у Харкові; суддю Оболонського райсуду Києва Віталія Літвінова за необґрунтоване рішення щодо активіста Євромайдану у січні 2014 року; а також суддю Ленінського райсуду Луганська Олексія Золотарьова, який у лютому 2013 року прийняв чотири неправові рішення щодо права власності на трубопроводи.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують