DataLife Engine > Події на Сході України / Новини України / новини > Москаль обіцяє закрити на Луганщині останній пункт пропуску на окуповані території

Москаль обіцяє закрити на Луганщині останній пункт пропуску на окуповані території

Москаль обіцяє закрити на Луганщині останній пункт пропуску на окуповані території

Протягом ночі бойовики обстрілювали крайній український блокпост у селищі Родина на Луганщині.

Про це у вівторок інформує на своєму сайті керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.

Москаль попереджає, що якщо обстріли продовжаться, останній пункт пропуску на окуповані території в Луганській області буде закрито.

Зазначається, що 1 червня увечері бойовики з боку окупованої Михайлівки продовжували обстріли крайнього українського блокпосту, розташованого в с.Родина (належить до м.Золоте). Вогонь вівся з 20.30 до 00.30 із кулеметів, автоматичних гранатометів та протитанкової рушниці Симонова (ПТРС). Поранених і загиблих, на щастя, немає.

Саме в цій точці знаходиться єдиний пункт пропуску на окуповані території, - нагадує Москаль.

"Тут немає ніяких стратегічних військових об’єктів, які варто обстрілювати, зате в обох напрямках постійно рухаються пішоходи, велосипедисти, а також транспорт міжнародних гуманітарних організацій. Бойовики це прекрасно знають, і все одно продовжують стріляти. За минулий тиждень на цьому блокпосту було поранено чотирьох наших бійців, ще один військовий отримав смертельні поранення й помер у лікарні", - нагадує губернатор.

"Я попереджую через засоби масової інформації тих, хто стоїть зі зброєю на окупованому боці, – якщо обстріли не припиняться, цей єдиний пункт пропуску в так звану "ЛНР" найближчим часом буде закрито", - наголосив Москаль.

Як відомо, луганський губернатор розпорядився посилити контроль за лінією розмежування з зоною АТО для недопущення її несанкціонованого перетину пішоходами й автомобілями.



Повернутися назад