DataLife Engine > Події на Сході України / Новини України / новини > В "ЛНР" почали видавати "тимчасового посвідчення особи"

В "ЛНР" почали видавати "тимчасового посвідчення особи"

В "ЛНР" почали видавати "тимчасового посвідчення особи"

У соцмережах з’явилися фотографії "тимчасового посвідчення особи ЛНР", які видають місцевим мешканцям, що проживають на Луганщині.

На фото видно, що "документ" видано мешканці Красного Луча Анастасії Антоновій 1997 року народження, повідомляє Hromadske TV з посиланням на "Інформатор".

Виданий "паспорт" 25 вересня Краснолуцьким МВ МВС ЛНР і "дійсний до закінчення бойових дій на території ЛНР".

Повідомляється також, що подібне посвідчення вже видавали в Лутугиному.

"Те, що паспортний працює, вже не новина, але недавно дізналася таке: з паспортом ЛНР не можна виїхати за межі ЛНР, принаймні Росія не впустила людину, посилаючись на те, що це не документ. Більше того, у нас же в паспортному його попередили, що на території України такий паспорт краще не показувати, "а то заарештують", - пише користувач з Лутугиного.



Повернутися назад