Молодий буковинець » Події на Сході України » У зоні АТО СБУ затримала авто в якому виявили 200 тисяч гривень та гранати

У зоні АТО СБУ затримала авто в якому виявили 200 тисяч гривень та гранати

Події на Сході України / Новини України / новини
1 372
0
У зоні АТО СБУ затримала авто в якому виявили 200 тисяч гривень та гранати

У районі проведення АТО в Донецькій області співробітники СБУ зупинили на блокпосту два автомобілі, які намагалися без відповідних дозволів заїхати на тимчасово окуповану терористами територію.

Як повідомили у прес-центрі СБУ, під час огляду одного з автомобілів під сидінням водія правоохоронці виявили майже 200 тис. грн. Крім того, у задніх дверях автомобіля було приховано 2 гранати РГД-5 із запалами та шнур з п’ятьма детонаторами.

У другій машині співробітники спецслужби вилучили квитанції касових ордерів, завірених печатками так званої митниці терористичної організації "ДНР", йдеться в повідомленні.

Тривають оперативні дії для встановлення походження грошей та цілей їх ввезення на тимчасово контрольовані бойовиками території, зазначили в СБУ.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують