Молодий буковинець » Події на Сході України » Бойовики знову порушили перемир'я в районі донецького аеропорту, - ОБСЄ

Бойовики знову порушили перемир'я в районі донецького аеропорту, - ОБСЄ

Події на Сході України / Новини України / новини
856
0
Бойовики знову порушили перемир'я в районі донецького аеропорту, - ОБСЄ

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні знову фіксує порушення перемир'я в районі донецького аеропорту із застосуванням важкої артилерії. Про це йдеться у звіті ОБСЄ від 16 березня, опублікованому 17 березня, пише Gazeta.ua.

"З 9:17 до 9:57 СММ чули зі свого місця розташування в центрі Донецька (під контролем ДНР) принаймні 16 мінометних ударів, за оцінками, 82-мм і 122-мм калібру. СММ прийшла до висновку, що обстріли відбулися приблизно в 10 км на північний захід від її місця розташування, в районі донецького аеропорту", - йдеться в повідомленні.

При цьому в районі аеропорту Донецька спостерігачі ОБСЄ чули більше 100 пострілів (вхідних і вихідних). Як повідомляє місія, постріли були зроблені з різних видів озброєння, у тому числі важких мінометів, танків, артилерійських знарядь і гармат.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують