Молодий буковинець » Події на Сході України » Сили АТО звільнили Жданівку та проводять рейди для роз’єднанні Донецька та Горлівки

Сили АТО звільнили Жданівку та проводять рейди для роз’єднанні Донецька та Горлівки

Події на Сході України / Новини України / новини
1 140
0
Сили АТО звільнили Жданівку та проводять рейди для роз’єднанні Донецька та Горлівки

Підрозділи сил Антитерористичної операції зосередили основні зусилля на проведенні рейдових дій і роз’єднанні Донецька та Горлівки, повідомляє прес-центр АТО на своїй сторінці в мережі Facebook.

За даними прес-центру, жодного дня не проходить без обстрілів підрозділів АТО, в тому числі з території Російської Федерації.

"09.30 – обстріл опорного пункту в районі селища Земляне з боку міста Луганськ.

09.45-10.00-11.15 - артилерійський обстріл опорного пункту в районі населеного пункту Петрівське.

11.20 – напад на опорний пункт зі сторони Ілловайськ-Зелене, чисельністю до 50 чоловік. Противник поніс значні втрати і відступив.

11.25 – 11-30 мінометний обстріл батареї позицій наших військ в районі Благодатного.

А о 12.40 обстріл цього ж району з БМ-21 “Град”", - повідомляє прес-центр.

Також нагадується, що в результаті вміло спланованої операції сили АТО визволили Жданівку Донецької області.

"Вже за декілька днів люди відчують, що на їхню землю дійсно прийшов мир та спокій і що найголовніше – прийшов він надовго", - додає прес-центр.

Також повідомляється, що підрозділи сил АТО продовжують виконання бойових завдань у визначених районах щодо ураження живої сили і вогневих засобів незаконних збройних формувань, ведення та підтримки дій спеціальних підрозділів. "Розуміючи близькість свого краху ті, в кого руки по лікті у крові, намагаються втекти. Вони добре розуміють, що крах терористів не за горами, але жоден, хто прийшов на нашу землю з мечем, не уникне покарання", - наголошує прес-центр.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують