Молодий буковинець » Події на Сході України » У Луганську осколки снаряду попали у маршрутку. Двоє людей загинули

У Луганську осколки снаряду попали у маршрутку. Двоє людей загинули

Події на Сході України / Новини України / новини
1 275
0
У Луганську осколки снаряду попали у маршрутку. Двоє людей загинули

У Луганську через попадання осколків снаряда до маршрутки загинули 2 людини, 4 поранені

Як повідомила прес-служба міської ради Луганська, сьогодні, 8 липня, о 7.50 в результаті влучення осколків снаряда в маршрутне таксі №132 у районі кварталу Пролетаріату Донбасу загинули дві людини, четверо поранені.

Потерпілих доставлено до лікувальних установ, пише УНІАН.

Міськрада просить жителів обмежити пересування містом без гострої необхідності, а також уникати місць збройних протистоянь.

Нагадаємо, з 5 липня терористи сконцентрували свої сили в Луганську і Донецьку. Вони обстрілюють житлові квартали і аеропорт, зайнятий українськими силовиками.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують