Молодий буковинець » Події на Сході України » В Артемівську, спроба переговорів з бойовиками ДНР закінчилася стріляниною. Є загиблі

В Артемівську, спроба переговорів з бойовиками ДНР закінчилася стріляниною. Є загиблі

Події на Сході України / Новини України / новини
1 458
0
В Артемівську, спроба переговорів з бойовиками ДНР закінчилася стріляниною. Є загиблі

На Донеччині у місті Артемівськ терористи здійснили спробу провести переговори з командуванням танкової частини, внаслідок чого одна зі сторін відкрила вогонь.

Про це повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації.

"В Артемівську збройними членами "ДНР" була зроблена спроба провести переговори з командиром танкової частини. Під час бесіди почалася стрілянина, в результаті якої є вбиті і поранені", - зазначили у повідомленні.

Крім того, в ДонОДА зазначили, що у вівторок вдень бойовики звільнили будівлі прокуратури і банку. Наразі місце їх передислокації невідомо.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують