DataLife Engine > новини / Новини Чернівців / кримінал > На Буковині судитимуть 37-річного чоловіка, який збив на смерть пенсіонерку

На Буковині судитимуть 37-річного чоловіка, який збив на смерть пенсіонерку


Буковинець не впорався з керуванням транспортного засобу та наїхав на пішохода. Через травми, які отримала 77-річна жінка загинула. Наразі обвинувальний акт відносно правопорушника поліцейські скерували до суду.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, передає molbuk.ua.

{reklama}

Під час розслідування поліцейські встановили, що того вечора, 37-річний житель села Заболоття, керуючи автомобілем "Mercedes-Benz", не врахував дорожньої обстановки, проявив неуважність рухаючись зі швидкістю та допустив наїзд на 77-річну пенсіонерку.

Жінка отримала травми несумісні з життям та загинула на місці події.

Поліцейські скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду для розгляду. Водію інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) ККУ.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад