DataLife Engine > новини / Новини Чернівців > У мерії пояснили, навіщо звузили дорогу в центрі Чернівців

У мерії пояснили, навіщо звузили дорогу в центрі Чернівців


У мерії відреагували на обурливі коментарі у соцмережі під новиною про звуження дороги та розширення тротуарів на вулиці Банковій у Чернівцях. Там запевняють: антикишені зробили для забезпечення інклюзивності, при цьому на пропускну здатність вулиці це не вплине.

Про це на своїй фб-сторінці розповів старший інспектор відділу архітектури управління містобудування департаменту урбаністики та архітектури ЧМР Богдан Старик, пише molbuk.ua

{reklama}

"Так що ж відбувається вулиці Банковій? Капітальний ремонт тротуарів. І нарешті він справді кардинально змінює і покращує вулицю. Перш за все, інклюзивність. Це найактуальніша проблема, яка має бути якнайкраще вирішена. Фізично обмежується паркування там, де це заборонено правилами дорожнього руху - пішохідні переходи та перехрестя. Антикишені ніяк не впливають на пропускну здатність вулиці, тому проблем не виникне. Але будьмо чесними, кількість авто на Банковій і так доволі мала", - зазначає Старик.

Також додається озеленення зі сторони школи. Лунки, пише урбаніст, будуть об'єднані попарно, що дозволить висадити ще й красиві багаторічники. А ринви частково заводять в каналізацію.

"Отож, вже скоро ми отримаємо затишну, озеленену та безпечну вулицю в центрі міста, пропускна здатність якої не постраждала", - підсумував працівники департаменту урбаністики та архітектури.

Раніше повідомлялося, що у центрі Чернівців з’явиться новий квітник: для цього звузили дорогу.

Як відомо, тротуари на вулиці Банковій мали відремонтувати за понад 2,2 млн гривень. Та підрядник-переможець торгів - чернівецька фірма ПП УКР-КАПІТАЛ-БУД - взявся виконати роботи за 2,1 мільйона гривень.

Також на вулиці Банковій, 3 планують відреставрувати фасад будинку, що є пам'яткою архітектури місцевого значення. Очікувана вартість робіт - понад 3,2 мільйона гривень.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад