DataLife Engine > новини / Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес > Співачка з Буковини лаконічно привітала українців із Днем Державного Прапора

Співачка з Буковини лаконічно привітала українців із Днем Державного Прапора


Співачка Софія Ротару сьогодні, 23 серпня, привітала українців з Днем прапора України.

У сторіз своєї сторінки в Instagram, зірка розмістила анімований кадр з великою кількістю синьо-жовтих стягів, осяяних промінням сонця. Привітання було лаконічним, без жодних слів.


Скрин з інстаграм-сторіз Софії Ротару

Як відомо, від початку повномасштабного вторгнення Софія Ротару, яка часто виступала з концертами в РФ, публічно підтримала рідну Україну. Втім, де саме зараз перебуває артистка, - невідомо.

Втім, нещодавно в одному з інтерв'ю латвійська колега Ротару, співачка Лайма Вайкуле розповіла, що мала розмову з нею. За словами Лайми, Софія Михайлівна перебуває у "безпечному місці". Також Вайкуле розповідала, чому Ротару відмовилася цьогоріч приїхати на її фестиваль у Юрмалі, який вона проводила на підтримку України.

Як відомо, у березні 2022 року онук Софії Ротару Анатолій Євдокименко спробував виїхати з України, невдовзі після початку війни із Росією. 7 березня прикордонники на кордоні з Молдовою затримали групу чоловіків, які намагалися незаконно залишити державу. Серед них опинилися син Софії Ротару Руслан і онук Анатолій. Пізніше він "засвітився" у Парижі.

Сьогодні також з Днем прапора українців привітали такі зірки, як Надя Дорофєєва, Джамала, лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад