DataLife Engine > новини / Новини Чернівців / Війна з Росією > «Біль усієї України»: у Чернівцях попрощалися із захисником Марічелом Звинкою - фото

«Біль усієї України»: у Чернівцях попрощалися із захисником Марічелом Звинкою - фото


У Чернівцях попрощалися з військовим Марічелом Звинкою.

Світлини з прощання опублікувала працівниця управління комунікацій Чернівецької міськради Оксана Меленко, пише molbuk.ua

{reklama}

"Воїн Марічел Звинка мав багато планів і мрій, та не судилося…. Його смерть – не тільки біль родини, це біль усієї Буковини, це біль усієї країни. Справжній патріот, вірний син України. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності..." - написала Оксана Меленко.














Раніше повідомлялося, що 4 серпня на Буковині попрощалися з п'ятьма Героями. Серед них - старшим солдатом Марічелом Звинкою, воїном військової частини А4722.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад