DataLife Engine > новини / Новини Чернівців / Війна з Росією > Осачук закликав голів громад на Буковині формувати автоколони на потреби армії

Осачук закликав голів громад на Буковині формувати автоколони на потреби армії


Голова Чернівецької ОВА Сергій Осачук звернувся до голів територіальних громад Буковини та Чернівецького міського голови Романа Клічука з закликом допомогти з формуванням автоколон для військових потреб.

Про це Осачук сказав у своєму відеозверненні 18 березня, пише molbuk.ua

{reklama}

"Хочу звернутися до всіх наших голів територіальних громад, до Чернівецького міського голови – це ваш безпосередній обов’язок сьогодні спілкуватися, говорити з мешканцями ваших територіальних громад і формувати такі автоколони, автомобільні відділення роти та батальйони і передавати транспортні засоби для української армії. Ви можете ініціативно зробити цей жест і тоді не потрібно буде вилучати транспорт на дорогах або в інший спосіб. Це наша війна, вітчизняна, народна, визвольна. Якщо ця війна когось не стосується – значить, він не українець", - сказав Осачук.



Раніше очільник ЧОВА пояснив, хто та за яких умов може вилучити транспорт у буковинців.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад